+48 71 303 03 98

Polityka prywatności

Administrator danych osobowych

Administratorem danych osobowych podanych przez Państwo (w tym danych kontaktowych, takich jak: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres zamieszkania itp.) jest P.P.H.U. „Artdam” Adam Bazan; Ścinawa 43; 55-200 Oława; tel. 71 303 03 98; mail: biuro@artdam.pl

Cel oraz czas przetwarzania danych osobowych

Dane osobowe są przetwarzane przez firmę P.P.H.U. „Artdam” Adam Bazan w oparciu o różne podstawy prawne oraz różnych celach, w tym w szczególności:

- dane kandydatów do pracy – zgodnie z wyrażoną przez kandydata zgodą na ich przetwarzanie w ramach jednego lub kilku (przyszłych) procesów rekrutacyjnych na to samo stanowisko.

- dane pozyskane za pomocą formularzy – w oparciu o uzyskaną od Państwa zgodę, w celu adekwatnym do formularza (odpowiedź na pytanie przesłane przez formularz kontaktowy, realizacje zamówienia) przez okres 2 lat od dnia ostatniego kontaktu w sprawie określonej w formularzu lub do czasu wycofania przez Państwa ww. zgody

- dane pozyskane do realizacji umowy – gdyż są niezbędne do realizacji usługi oraz w celu informowania o ewentualnych zmianach, które mogą Państwa zainteresować, do czasu zrealizowania usługi, ustania współpracy lub wycofania przez Państwa zgody, jednakże w przypadku danych przetwarzanych dla celów podatkowych, rachunkowych itp. – do czasu określonego w przepisach prawnych

Polityka prywatności

Podanie przez Państwo danych jest dobrowolne, nie wynika z obowiązku prawnego, jednakże w przypadku odmowy dostępu do danych firma P.P.H.U. „Artdam” Adam Bazan nie będzie mogła odpowiedzieć na Państwa pytania, wysłać oferty lub zrealizować usługi.

Mają Państwo prawo dostępu do Państwa danych gromadzonych w firmie P.P.H.U. „Artdam” Adam Bazan oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie poprzez kontakt z naszą firmą. Jeżeli uznacie Państwo, że wasze dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, mają Państwo prawo wnieść skargę na nasze postępowanie do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Mając na uwadze bezpieczeństwo powierzonych danych zapewniamy, iż nasze bazy danych są odpowiednio zabezpieczone przed wglądem osób trzecich i dostępem z zewnątrz. Odbiorcami Państwa danych są upoważnieni pracownicy/współpracownicy P.P.H.U. „Artdam” Adam Bazan, którzy w celu wykonania swoich obowiązków mogą otrzymać do nich dostęp.

Państwa dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom przetwarzającym dane osobowe (np. dostawcy usług księgowych, dostawcy usług nadzoru bezpieczeństwa i higieny pracy, dostawcy systemów informatycznych i usług IT) na zlecenie P.P.H.U. „Artdam” Adam Bazan na podstawie umowy powierzenia przetwarzania danych.

Jak większość stron internetowych, również strona firmy P.P.H.U. „Artdam” Adam Bazan może wykorzystywać ciasteczka. Służą one identyfikacji przeglądarki podczas korzystania z serwisu, dzięki czemu wiemy, jaką stronę wyświetlić oraz możemy dostosować treści oferowane przez P.P.H.U. „Artdam” Adam Bazan do Państwa indywidualnych preferencji.


 

Kim jesteśmy?

Poznaj naszą firmę

Co oferujemy?

Poznaj naszą ofertę

Masz pytanie?

Napisz do nas