+48 71 303 03 98

Kim jesteśmy?

Firma Artdam działa na rynku produkcji opakowań z tworzyw sztucznych od ponad 20 lat.

Posiadamy wyspecjalizowany zakład produkcyjny i jesteśmy największym  producentem  blistrów w regionie. Nasze wyroby znajdują zastosowanie we wszystkich branżach związanych z produktami trwałymi i sypkimi.

Produkowane przez nas opakowania są dostosowywane do potrzeb Klienta a więc projektowane według indywidualnych wytycznych. Różnią się wzorem i wymiarami. Współpracując z nami macie zawsze gwarancję zakupów najwyższej jakości. Każdy z oferowanych przez nas produktów - zarówno blistry, opakowania foliowe  czy tace- spełnia normy techniczne i wykonany jest z wysokiej jakości materiałów.

Do naszych usług należy również konfekcjonowanie, czyli kompleksowe przygotowanie towarów do wysyłki lub  sprzedaży. Pakujemy, zgrzewamy. Konfekcjonowanie to usługa potrzebna w każdej branży i dotyczy każdego typu asortymentu.

Aby sprostać wymaganiom każdego klienta, działamy wielozakresowo i wsłuchujemy się w aktualne potrzeby rynku. Ze względu na wieloletnie doświadczenie gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie. Możemy również zaproponować Państwu bardzo konkurencyjne ceny oraz terminy wykonania. Wybór naszej firmy to pewność, ze trafiliście Państwo na właściwego wykonawcę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Prosimy o kierowanie zapytań poprzez e-mail lub telefonicznie w celu ustalenia możliwości technologicznych wykonania danego produktu.

 

Kim jesteśmy?

Poznaj naszą firmę

Poznaj naszą ofertę

Masz pytanie?

Napisz do nas

Aktualności

1590755452.png

Certyfikat EKO Premium 2020-05-29

Czytaj więcej >>

1414500535.jpg

Opakowania biodegradowalne 2014-10-28

Czytaj więcej >>